Šťastné a „novácké“, Miloši

Na Štěpána se opravdu máme na co těšit. Hlava českého státu pronese již podruhé v řadě svůj vánoční proslov. Přenášet ho bude, stejně jako minulý rok, televize Nova. Že by se Milošovi vysílat „veřejnoprávně“ nelíbilo?

Dobrá spolupráce

PodlePrasident slov mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka hlavně proto, že ƒ„oceňují profesionální přístup televize Nova“, jak řekl lidovkám v rozhovoru. Ano, nejsilnější, více či méně nejbulvárnější televize v Česku je to „pravé ořechové“ pro přenos slov našeho prezidenta. Dobře. Taky by mohla příště zařadit do programu jednání sněmovny nebo třeba by na vrátnici mohla vydávat sociální dávky. Podle Ovčáčka tento již druhé „poselství“, jak je jeho proslov prezentován na webu Hradu, naváže na to předchozí a proto si opět vybrali Novu. Doufejme, že náležitý komentář posléze dodá naše oblíbené duo Lucka s Rayem…

Kolikrát „pussy“?

A bookmakeři již vypisují sázky. Takže bystřete, pražská kavárno! Na tebe je kurz jedna ku jedenácti. Pokud uslyšíme z úst naší „hlavy pomazané“ ono krásné slovo pussy, o jeho výslovnosti se sázkařské kanceláře nezmiňují, můžete dostat jako odměnu až 66x více, než jste vsadili! A to se vyplatí!

Závěrem. Rád bych Milošovi za nás všechny kavárníky popřál mnoho štěstí, hlavně to zdraví, protože to ještě náš pra..president bude potřebovat. Na oblet všech postsovětských zemí bude ještě mnoho síly potřebovat!

Podobné články

Komentáře jsou zakázány


UPOZORNĚNÍ

Publikování nebo šíření obsahu serveru ocimastudenta.cz je bez předchozího souhlasu zakázáno.

KDO JSME?

Jsme studenti pražských gymnázií, kteří se zajímají o aktuální dění ve světě. Naše stránky jsou určeny náročným čtenářům, kteří se zajímají o společenské události a civilizační vývoj a chtějí si na ně udělat vlastní názor.

Copyright 2014 - Jan Kolb