Prázdniny – práce, nebo zábava? Why not both?

Ještě než začaly prázdniny, nedalo mi to a musel jsem se na chvilku zamyslet. Co vlastně chci / budu dělat ve svém volném čase? Strávím celou dotaci prázdnin „pouze“ flákáním se, jak se sluší a patří? Anebo si přivydělám pár korun, abych měl co na utrácení přes těžký studentský rok?

Většinou se držím úsloví zlatá střední cesta. Proto vidím letošní prázdniny následovně. Půl na půl. Budu cestovat, objedu všechny možné chaty, příbuzné, kamarády a tak dále. No a druhou polovinu (popravdě možná nakonec tři týdny…) si odpracuji, aby bylo z čeho „žít“.

A jak to máte vy? Je jasné, že by všichni radši užívali prázdnin naprosto bezstarostně celé dva měsíce… ale pracujete radši přes rok, kdy je všeho tolik, že se jen horko těžko najde nějaká volná chvilka kromě víkendů… nebo se vám chce pracovat přes rok víkendech.

Užívejte si prázdniny, ať už pracovní nebo dovolenkové!

Podobné články

Komentáře jsou zakázány


UPOZORNĚNÍ

Publikování nebo šíření obsahu serveru ocimastudenta.cz je bez předchozího souhlasu zakázáno.

KDO JSME?

Jsme studenti pražských gymnázií, kteří se zajímají o aktuální dění ve světě. Naše stránky jsou určeny náročným čtenářům, kteří se zajímají o společenské události a civilizační vývoj a chtějí si na ně udělat vlastní názor.

Copyright 2014 - Jan Kolb